اهداف شرکت

خشت اول گر نهد معمار کج                             تا ثریا می رود دیوار کج 

با وجود آنکه صنعت رستوران قدمت زیادی دارد، اما با توسعه جوامع مختلف به خصوص جوامع پیشرفته غربی و اهمیت وقت و زمان، رستوران های مدرن به منظور پاسخگویی به نیاز بخش قابل توجهی از جامعه برای وعده غذایی متنوع در کمترین زمان ممکن ، مناسب ترین قیمت و کیفیت و همچنین با سرویس دهی بالا شکل گرفت و توسعه یافت.در کشور ایران نیز همچون سایر نقاط دنیا تقاضا برای غذای سالم و با کیفیت و ارزان به سرعت روبه افزایش است. بر اساس داده های مرکز آمار، صنعت فست فود و رستوران با نرخ رشدی معادل 50 درصد در حال افزایش است. این موضوع نشان می دهد که با رشد صنعت رستوران سرمایه و ماشین ­آلات بیشتری استفاده شده است یا به عبارت دیگر این بخش به سمت سرمایه بر بودن پیش می­ رود. با توجه به این مهم و توسعه صنعت فست فود در ایران حجم بالایی از تقاضا برای تجهیز رستوران ­ها، خدمات مربوط به این تجهیزات وهمچنین آموزش کارکنان جهت بهره برداری بهتر از این تجهیزات به منظور بالا بردن کارایی پیش بینی می گردد.

رشد سریع این صنعت در طول سال­های اخیر و همچنین سودآور بودن این صنعت باعث شده ­است که تقاضا برای احداث مجتمع های رستورانی بیشتر گردد و مجالی برای تاسیس  شرکت­هایی که در زمینه ارائه خدمات پشتیبانی به رستوران، کافی شاپ و فست فود فعال هستند، به وجود نیاید و شرکت هایی از این دست به چند شرکت مشابه محدود گردد. به عبارت دیگر، زنجیره تامین این صنعت هم از لحاظ تجهیزات و مواد اولیه، و هم از لحاظ خدمات آموزشی و مدیریتی، بسیار ضعیف بوده،بصورتی که این ضعف عدم وجود شرکت هایی مهندسی مشاور در زمینه صنعت غذایی باعث شده که  امنیت غذایی جامعه مورد تهدید قرار گیرد.به همین منظور شرکت مهندسی مشاور گروه مدیران رستوران  با تکیه بر ارائه خدمات متنوع در جهت بهره برداری از رستوران، کافی شاپ و فست فود و همچنین آموزش کارکنان و خدمات پس از فروش راه اندازی و پایه گذاری گردید.گروه مدیران پایه خود را بر اساس مشاوره تخصصی در این زمینه  بنا نهاده.صنعت رستوران به گونه ای است که کوچکترین اشتباه (حتی در انتخاب تجهیزات) منجر به هزینه های هنگفت و در برخی موارد غیر قابل جبران می شود. لذا صرفا حجم مالی زیاد تضمین وبقا در این صنعت نمی باشد،چه بسا واحدهایی کوچک غذایی بوده اند که با حداقل سرمایه، گام هایی بزرگی برداشته و موفقیت قابل توجه کسب نموده اند.

ما مطمئن هستیم با دادن مشاوره تخصصی وکاربردی در زمینه صنعت رستوران کمک  بزرگی به سرمایه گذاران و علاقه مندان به این صنعت خواهیم نمود.