You are here:خانه»گروه مدیران رستوران

-> تایلند - بانکوک1

 

Food & Hotel Thailand 2014

 تایلند - بانکوک

10 تا 13 سپتامبر2014 /  19 تا 22 شهریور 1393  

 

بیست و یکمین نمايشگاه بين المللی غذا و نوشيدنيها، رستوران و هتل

تجهيزات و خدمات جانبی

فرصتی ارزشمند برای حضور در یک رویداد 5 ستاره بین المللی

و ملاقات با بیش از 26960 خریدار از 66 کشور جهان

تایلند با 64 میلیون جمعیت و 15 میلیون توریست بین المللی به عنوان امن ترین کشور در منطقه آسیای شرقی، یکی از مهمترین مقصد های توریستی جهان به حساب می آید. بازدید از نمایشگاههای این کشور نیز یکی دیگر از جاذبه های این کشور است و حصور در این نمایشگاه، این امکان را به ما می دهد تا با خریداران 60 کشور ملاقات و مذاکره نماییم.

این کشور بازاری کامل با درخواستهای متنوع از ارزانترین تا لوکس و گران قیمت ترین محصولات غذایی است و خریداران عمده و خرده فروش، فروشگاههای زنجیره ای، هتلها و رستورانهای تایلند و کشورهای اطراف نیز همواره به دنبال محصولات متنوع و جدید هستند و با خرید از شرکتهای حاضر در نمایشگاه، تبلیغ حرفه ای برای محصولات جدید انجام داده  و باعث گسترش تجارت این شرکتهای صادرکننده هستند.

ثبات مدیریت حرفه ای این نمایشگاه و تداوم حضور شرکت کنندگان در این رویداد سالیانه، منجر به موفقیت صادر کنندگان در جذب مشتریان جدید و فروش بیشتر در بازار این منطقه است. با توجه به کیفیت و سلامت محصولات غذایی ایرانی، این امکان برای صادر کنندگان ایرانی نیز مهیا است تا با حضور در بازار رو به رشد تایلند، برای تداوم صادرات و توسعه شبکه مشتریان محصولات خود در کل منطقه شرق آسیا برنامه ریزی نمایند.

 

هزينه غرفه 385 دلار بر اساس هر متر مربع است كه شامل غرفه و امكانات لازم، تبليغات برگزار كنندگان نمايشگاه و دعوت از دست اندركاران صنعت غذا و خريداران منطقه خواهد بود.

 

www.foodhotelthailand.com